Документ № 69 від 29.03.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

29.03.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

29.03.2019 №69
 
Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Вараш

З метою безперебійного задоволення потреб населення у сфері поводження з побутовими відходами в місті Вараш в зв’язку з завершенням 31.05.2019 терміну дії договорів на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Вараш, відповідно до ст. 35-1 Закону України «Про відходи», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону   України   «Про благоустрій населених пунктів», Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173, керуючись рішенням міської ради від 28.02.2014 № 1181 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Кузнецовськ», пп.6 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Утворити конкурсну комісію для проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Вараш (далі – Конкурс) у складі згідно з додатком 1. Діяльність комісії припиняється після прийняття рішення виконавчого комітету про визначення переможця Конкурсу.

2. Затвердити конкурсну документацію для проведення Конкурсу згідно з додатком 2.

3. Відділу майна комунальної власності міста забезпечити опублікування в офіційному друкованому засобі масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Вараської міської ради оголошення про проведення Конкурсу.

4. Конкурсній комісії:

4.1. Провести Конкурс відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Вараш, затвердженого рішенням міської ради від 28.02.2014 № 1181 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Кузнецовськ».

4.2. Рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу надати для затвердження виконавчому комітету Вараської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами Б. Бірука.

Міський голова                                                    С.АнощенкоВкладення: