Документ № 75 від 05.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

05.04.2019


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

05.04.2019 №75
 
Про відмову у прийнятті на квартирний облік

Враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету міської ради (протокол №2 від 19.03.2019) та перелік підстав для визнання громадян потребуючими поліпшення житлових умов, що визначені ст. 34 Житлового кодексу Української РСР, п. 13, 17 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, п. 2 Постанови виконкому Рівненської обласної Ради народних депутатів та президії Рівненської облпрофради від 26.12.1984 року № 346 «Про правила обліку громадян, потребуючих в покращенні житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській ССР», п.п. 2 п. а ч. 1 ст. 30, ч. 6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вараської міської ради      

                                                        В И Р І Ш И В :

1. Відмовити у прийнятті на квартирний облік при виконавчому комітеті Вараської міської ради громадянину Петруку Олександру Миколайовичу у зв’язку із тим, що володіючи ___ частки квартири, що знаходиться за адресою: м-н _____, буд.____, кв. ___ (житлова площа 46,4 кв.м.), здійснив продаж частки в праві власності на квартиру 27.02.2018 року (згідно копії договору купівлі-продажу). Згідно п. 17 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, громадяни, які штучно погіршили житлові умови шляхом обміну займаного жилого приміщення, його псування або руйнування, відчуження придатного і достатнього за розміром для проживання жилого будинку (частини будинку), квартири, а також громадяни, у яких потреба в поліпшенні житлових умов   виникла   внаслідок вилучення жилого приміщення, використовуваного для   одержання нетрудових   доходів   (стаття   96   Житлового   кодексу   УРСР), не беруться на квартирний облік протягом п'яти років з моменту погіршення житлових умов.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Міський голова                                                               С.АнощенкоВкладення: