Документ № 85 від 11.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

12.04.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

11.04.2019 №85
 
Про призначення управителя багатоквартирних будинків м. Вараш

Відповідно до п.5 статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 року №712 «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком»,Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13 червня 2016 року № 150, зі змінами, Правилами управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 2 лютого 2009 року № 13, за результатами проведеного конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м. Вараш на підставі протоколу засідання конкурсної комісії від 09 квітня 2019 року, керуючись пп.20 п. «а» ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Призначити управителем багатоквартирних будинків у м. Вараш комунальне підприємство «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради згідно з додатком, виключивши з переліку групи будинків, що входять до об’єкту конкурсу, житлові будинки №№ 14, 5, 6 мікрорайону Вараш, у зв’язку зі створенням в них ОСББ «Вараш 14» та «Вараш 56» після оголошення конкурсу з призначення управителя.

2. Комунальному підприємству «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради підготувати додатки до договору з надання послуг з управління багатоквартирними будинками міста Вараш, що має бути укладений від імені власників багатоквартирних будинків з переможцем конкурсу уповноваженою особою виконавчого комітету Вараської міської ради, строком на один рік, з обов’язком управителя розпочати надання послуг з управління багатоквартирними будинками з 01.05.2019 року.

3. Уповноважити міського голову С.Анощенка укласти договір з надання послуг з управління багатоквартирними будинками міста Вараш від імені власників багатоквартирних будинків з переможцем конкурсу.

4. Відділу майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради забезпечити доведення до відома співвласників багатоквартирних будинків інформацію про управителя, з яким укладено договір, шляхом розміщення її на офіційному веб-сайті Вараської міської ради.

5. Комунальному підприємству «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради на кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, забезпечити розміщення відповідного оголошення, що має містити інформацію про повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуги.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                           С. АнощенкоВкладення: