Документ № 154 від 19.06.2019 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

19.06.2019 №154
 
Про здійснення управлінням містобудування архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Заслухавши інформацію начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради Бедика С.М. про здійснення управлінням містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, керуючись п.б ч.1 статті 31, п.2 ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради Бедика С.М. про здійснення управлінням містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади взяти до відома (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

     Міський голова                                                                 С. АнощенкоВкладення: