Документ № 1640 від 04.09.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.09.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

04.09.2019 №1640
 
Про затвердження Антикорупційної програми Вараської міської ради

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також відповідно до норм Типової антикорупційної програми юридичної особи, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції №75 від 02.03.2017, приписів та вимог чинного законодавства України у сфері запобігання і протидії корупції, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити "Антикорупційну програму Вараської міської ради" та "Порядок проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа у виконавчих органах Вараської міської ради", згідно з додатком до даного рішення.
  2. Секретарю міської ради направити "Антикорупційну програму Вараської міської ради" та "Порядок проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа у виконавчих органах Вараської міської ради" на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку.

         Міський голова                                                           С.АнощенкоВкладення: