Документ № 1670 від 04.10.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.10.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

04.10.2019 №1670
 
Про затвердження комплексної програми «Здоров’я» на 2020 рік

З метою забезпечення ефективної системи для проведення лікувального процесу населення Вараської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про протидію захворюванню на туберкульоз»,«Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ»,  керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  комплексну  програму «Здоров’я» на 2020 рік (далі - Програма) згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з бюджету Вараської міської об’єднаної територіальної громади, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет Вараської міської об’єднаної територіальної громади на відповідний бюджетний період.

3. ДЗ «СМСЧ – №3 МОЗ України» та  КНП ВМР «Вараський ЦПМД» у березні 2021 року інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Вараської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту та з питань бюджету, фінансів економічного розвитку та інвестиційної політики.    

        

Міський голова                                                          С.АнощенкоВкладення: