Документ № 1673 від 10.10.2019 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

10.10.2019 №1673
 
Про затвердження Програми розвитку і реалізації питань нового будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів житлового фонду та інфраструктури Вараської міської територіальної громади на 2020-2022 роки

З метою створення сприятливого і комфортного простору населенню Вараської міської територіальної громади, економічного та соціального розвитку Вараської міської територіальної громади, підвищення життєвого рівня та вирішення соціальних проблем мешканців, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології, відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням з постійними комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму розвитку і реалізації питань нового будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів житлового фонду та інфраструктури Вараської міської територіальної громади на 2020-2022 роки (далі - Програма), що додається.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста Вараш на відповідний бюджетний період.

3. Управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно у лютому місяці інформувати міську раду про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

Міський голова                                                                           С. АнощенкоВкладення: