Документ № 1733 від 27.11.2019 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

27.11.2019 №1733
 
Про звернення депутатів Вараської міської ради до голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Асоціації міст України та народного депутата України В.М’яликащодо необхідності зменшення тарифу на електроенергію для споживачів, що знаходяться у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій та внесення змін до Закону України «Про електроенергетику» та Закону України «Про ринок електричної енергії»

Відповідно до статтей 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Асоціації міст України та народного депутата України В.М’ялика щодо необхідності зменшення тарифу на електроенергію для споживачів, що знаходяться у 30-кілометровій зоні атомних електростанційта внесення змін до Закону України «Про електроенергетику» та Закону України «Про ринок електричної енергії» (звернення додається).

2. Секретаріату міської ради направити дане рішення зі зверненням до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Асоціації міст України та народного депутата України В.М’ялика.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову.

 

Міський голова                                                              Сергій АНОЩЕНКОВкладення: