Документ № 1755 від 24.12.2019 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

24.12.2019 №1755
 
Про передачу калію-йодиду з балансу виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Вараський центр первинної медичної допомоги» Вараської міської ради

З метою проведення йодної профілактики населення міста у разі виникнення аварії на Рівненській АЕС, відповідно до пункту 16 частини 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, керуючись п.31 ст.26 та ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Виконавчому комітету Вараської міської ради передати на баланс комунального некомерційного підприємства «Вараський центр первинної медичної допомоги» Вараської міської ради медичний препарат таблетки калію-йодиду (0,25 г. №10) в кількості 21009 упаковок на суму 449 592,60 гривень .

2. Утворити комісію з передачі майна та забезпечити в установленому законодавством порядку приймання-передачу зазначеного майна з балансу виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Вараський центр первинної медичної допомоги» Вараської міської ради, затвердивши персональний склад комісії, згідно з Додатком.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

 

Міський голова                                                          Сергій АНОЩЕНКОВкладення: