Документ № 1759 від 24.12.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

24.12.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

24.12.2019 №1759
 
Про передачу комунального майна з балансу Кузнецовського міського комунального підприємства

Розглянувши листи Кузнецовського міського комунального підприємства від 15.11.2019 №1446, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Погодити передачу комунального майна з балансу Кузнецовського міського комунального підприємства на баланс виконавчого комітету Вараської міської ради, згідно з додатком 1.

2. Кузнецовському міському комунальному підприємству передати з свого балансу на баланс виконавчого комітету Вараської міської ради комунальне майно згідно додатку 1, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Виконавчому комітету Вараської міської ради передати комунальне майно з свого балансу на баланс:

- комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради згідно додатку 2,  у відповідності до вимог чинного законодавства України;

- Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради згідно додатку 3, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

4. Комунальному підприємству «Благоустрій» Вараської міської ради прийняти на баланс комунальне майно згідно додатку 2, у відповідності до вимог чинного законодавства України забезпечивши його бухгалтерський облік.

5. Управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради прийняти на баланс комунальне майно згідно додатку 3, у відповідності до вимог чинного законодавства України, забезпечивши його бухгалтерський облік.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Міський голова                                        Сергій АНОЩЕНКО        Вкладення: