Документ № 305 від 30.08.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(Дев'ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

30.08.2016 №305
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 № 2195 «Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг, дорожнього руху та його безпеки у місті Кузнецовськ на 2016 - 2020 роки»

З метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху, створення безпечних та комфортних умов руху на вулично-дорожній мережі міста,  враховуючи погодження комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження, відповідно до Закону України «Про дорожній рух»,  на підставі пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної депутатської комісії  міської ради Кузнецовська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести змін до рішення міської ради від 15.10.2015 № 2195 «Про затвердження Програми розвитку  автомобільних   доріг, дорожнього руху та його безпеки умісті  Кузнецовськ на 2016 - 2020 роки», а саме:

1.1. Викласти в новій редакції Паспорт програми, згідно з додатком 1.

1.2. В розділі 3. «Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, строки виконання Програми» видалити останній абзац: «Виконання Програми  виконувати поетапно …».

1.3.  В розділі 4.

- таблицю 1 викласти в новій редакції, згідно з додатком 2.

- таблицю 2 викласти в новій редакції, згідно з додатком 3.

- таблицю 3  викласти в новій редакції, згідно з додатком 4.

- таблицю 4 викласти в новій редакції, згідно з додатком 5.

1.4. Викласти в новій редакції Розділ 6. Координація та контроль за ходом виконання Програми, а саме:

Координацію виконання Програми здійснює відповідний підрозділ виконавчого комітету міської ради, за погодженням з постійною комісією комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів які виділяються з місцевого бюджету здійснює головний розпорядник коштів - виконавчий комітет Кузнецовської  міської ради, постійна комісія з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Виконавці заходів Програми надають дані про хід їх виконання у відповідний підрозділ виконавчого комітету міської ради, який  готує інформацію та передає її у відділ економіки виконавчого комітету з метою визначення ефективності виконання Програми.

Контроль за ходом виконання Програми здійснює заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

2. Рішення міської ради  від 15.06.2016 № 257 Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 № 2195  «Про затвердження Програми  розвитку  автомобільних   доріг,  дорожнього руху та його безпеки у місті  Кузнецовськ на 2016 - 2020 роки» вважати таким, що втратило чинність.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Відповідному підрозділові виконавчого комітету Кузнецовської міської ради щорічно, в березні місяці, інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно до розподілу службових обов’язків  та  постійну комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

                Міський голова                                              С.АнощенкоВкладення: