Документ № 480 від 20.12.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Дванадцята сесія

РІШЕННЯ

20.12.2016 №480
 
Про затвердження програми розвитку та реалізації питань містобудування у м.Кузнецовськ на 2017 рік

З метою виконання вимог ст.16, ст.22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також длявиконання завдань Стратегічного плану розвитку міста «Кузнецовськ 2025-Європейське місто», керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням із постійними депутатськими комісіями Кузнецовської міської ради, Кузнецовська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  програму розвитку та реалізації питань містобудування у м.Кузнецовськ на 2017 рік (далі-Програма), що додається.

2. Відповідному підрозділу виконавчого комітету Кузнецовської міської ради у лютому 2018 року інформувати міську раду про хід виконання Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

Міський голова                                                        С.АнощенкоВкладення: