Документ № 479 від 20.12.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Дванадцята сесія

РІШЕННЯ

20.12.2016 №479
 
Про затвердження міської програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Кузнецовськ на 2017рік

З метою створення умов для реалізації в місті Кузнецовськ державної політики у сфері зміцнення здоров’я населення засобами фізичного виховання, фізичної культури і спорту, задоволення потреб у поліпшенні здоров’я, фізичному та духовному розвитку, відповідно до Закону України „Про фізичну культуру і спорт”, Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 1148/2004 ”Про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту”, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради, Кузнецовська міська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити міську програму розвитку фізичної культури і спорту у місті Кузнецовськ  на 2017 рік  (далі - Програма), що додається.

2. Комітету з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Кузнецовської міської ради в лютому 2018 року інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми. 

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачає фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень та постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політикита комісію з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Міський голова                                                         С.Анощенко

 


Вкладення: