Документ № 483 від 20.12.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Дванадцята сесія

РІШЕННЯ

20.12.2016 №483
 
Про затвердження міської програми соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Кузнецовськ (Вараш) на 2017 рік

З метою соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, які є мешканцями міста Кузнецовськ, на виконання розпорядження міського голови від 25.07.2016 року № 186-р «Про розробку проектів міських цільових програм на 2017 рік», на підставі пункту 22 частини 1 статті 26,  статті 34Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кузнецовська міська рада  

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити міську програму соціального захисту та підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Кузнецовськ (Вараш) на 2017 рік (далі – Програма), що додається.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення в березні 2018 року інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу функціональних обов’язків та постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Міський голова                                                  С.Анощенко

 Вкладення: