Документ від 27.02.2017 р. Не чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.02.2017


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА
27.02.2017
 
Звіт про базове відстеження результативності рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 05.08.2016 №152 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.06.2014 №116 «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом»

1. Вид та назва регуляторного акта, дата його прийняття та номер

Рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 05.08.2016 №152 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.06.2014 №116 «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом»

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Відділ економіки виконавчого комітету Кузнецовської міської ради

3. Цілі прийняття акта

Регуляторний акт спрямований на приведення у відповідність тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом по маршруту Собор – Залізнична станція до економічно обгрунтованих витрат перевізника та забезпечення сталих умов роботи міського автомобільного транспорту.
4. Строк виконання заходів з відстеження

 З 05.08.2016 року  по 27.02.2017 року

 5. Тип відстеження

Базове

6. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності застосування регуляторного акту здійснювалось шляхом проведення аналізу статистичних даних (середньої вартості паливно-мастильних матеріалів, запчастин, розміру мінімальної заробітної плати водіїв) та даних перевізника.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалися результативність, способи одержання даних

Дані, які брались за основу для проведення базового відстеження результативності регуляторного акту та припущення, на основі яких відстежувалась результативність даного акту, були отримані з офіційних джерел, від контролюючих і довідкових органів, що надають інформацію про послуги у даній сфері діяльності, ЗМІ, звернень пасажирів та Інтернету.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності

Під час відстеження результативності регуляторного акту досліджувались статистичні показники про кількість перевезених пасажирів та розмір заробітної плати водіям.

Дані про роботу автоперевізника, скарги на якість надання ним послуг, що надходили до відділу економіки, вивчались та аналізувались.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Подальша дія регуляторного акту надасть можливість перевізнику отримувати всі необхідні ресурси для покриття розрахункових витрат, покращення технічного стану та оновлення автотранспортного парку, підвищення якості надання послуг.

 

Начальник відділу економіки                                               Р. ЛяскунВкладення: