Документ № 871 від 09.08.2017 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

09.08.2017 м.Вараш №871
 
Про внесення змін до установчих документів Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради Рівненської області

З метою приведення статуту Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради Рівненської області до вимог чинного законодавства України, відповідно до частини шостої статті 18 Закону України „Про освіту”, ст. 13 Закону України «Про позашкільну освіту», Положення про позашкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 06 травня 2001 року №433, враховуючи Постанову Верховної Ради України від 19 травня 2016 року № 4085 «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», рішення Кузнецовської міської ради від 06 квітня 2017 року № 611 «Про перейменування Кузнецовської міської ради та її виконавчого комітету», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до установчих документів Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради Рівненської області, а саме змінити назву з Будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради Рівненської області на Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області.

2. Затвердити статут Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області виклавши його в новій редакції (додається).

3. Уповноважити директора Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

- рішення міської ради від 10 грудня 2009 року № 639 «Про внесення змін до статутів навчальних закладів».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків та постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики. 

Міський голова                                                          С.АнощенкоВкладення: