Документ № 993 від 23.01.2018 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять друга сесія

РІШЕННЯ

23.01.2018 м.Вараш №993
 
Про затвердження міської комплексної програми «Здоров’я» на 2018 рік

З метою створення ефективної системи дієвих заходів щодо запобігання подальшого погіршення стану здоров’я населення міста, враховуючи рішення Рівненської обласної ради від 11.09.2015 №1546 «Про Обласну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки», відповідно до законів України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про протидію захворюванню на туберкульоз»,«Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ»,  на підставі п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  міську комплексну  програму «Здоров’я» на 2018 рік(далі - Програма) згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

3. ДЗ «СМСЧ – №3 МОЗ України»у березні 2018 року інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту та з питань бюджету, фінансів економічного розвитку та інвестиційної політики.    

           

Тзп міського голови,

головуючий на двадцять другій сесії

Вараської міської ради сьомого скликання                                  І.ШумраВкладення: