Документ № 995 від 23.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять друга сесія

РІШЕННЯ

23.01.2018 м.Вараш №995
 
Про затвердження Програми реалізації природоохоронних заходів міста Вараш на 2018-2020 роки

З метою запобігання забруднення навколишнього природного середовища, підвищення рівня очищення стічних вод на міських очисних спорудах та збереження зелених зон міста, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити міську програму «Програма реалізації природоохоронних заходів міста Вараш на 2018-2020 роки» (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста.

3. Відповідному підрозділу виконавчого комітету Вараської міської ради щороку, в березні місяці, інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на   постійну комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Тзп міського голови,

головуючий на двадцять другій сесії

Вараської міської ради                                                               І.ШумраВкладення: