Документ № 996 від 23.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять друга сесія

РІШЕННЯ

23.01.2018 м.Вараш №996
 
Про затвердження програми розвитку та реалізації питань містобудування у м.Вараш на 2018-2020 роки

З метою виконання вимог ст.16, ст.22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Кузнецовської міської ради від 15.10.2015 №2157 «Про Стратегічний план розвитку міста Кузнецовськ 2025 - Європейське місто», керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними депутатськими комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити  програму розвитку та реалізації питань містобудування у м.Вараш на 2018-2020 роки (далі-Програма), що додається.

2. Управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради  щороку у лютому місяці інформувати міську раду про хід виконання Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

Тзп міського голови,

головуючий на двадцять другій сесії

Вараської міської ради                                                               І.ШумраВкладення: