Документ № 1000 від 23.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять друга сесія

РІШЕННЯ

23.01.2018 м.Вараш №1000
 
Про затвердження програми відпочинку та оздоровлення дітей міста Вараш на 2018-2020 роки

З метою створення сприятливих умов для якісного оздоровлення і відпочинку дітей, зміцнення їх фізичного та психічного здоров’я  шляхом належної організації та матеріально-технічного забезпечення відпочинкових та оздоровчих заходів», відповідно до ст.ст. 4,7,24,25 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», керуючись п.22 ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада, за погодженням з постійними депутатськими комісіями

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити   програму  відпочинку таоздоровлення дітей міста Вараш на 2018-2020 роки (далі Програма) згідно з додатком.

2. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради щороку в лютому інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування з міського бюджету, проводити в межах бюджетних призначень визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом функціональних обов’язків та постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Тзп міського голови,

головуючий на двадцять другій сесії

Вараської міської ради сьомого скликання                                  І.ШумраВкладення: