Друкувати


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять третя сесія

РІШЕННЯ

06.02.2018 м.Вараш №1013
 
Про затвердження міської програми розвитку культури та туризму на 2018-2020 роки

З метою забезпечення реалізації комплексу культурно-мистецьких програм і проектів, успадкування та популяризацію української національної культури, виховання у громадян почуття патріотизму, поваги до держави, відзначення на належному рівні державних свят, формування позитивного іміджу міста, відповідно до Закону України «Про культуру», на виконання розпорядження міського голови від 13.07.2017 №262-р «Про розробку проектів міських цільових програм на 2018-2020 роки», керуючись п. 22 ч. 1 статті 26 «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш ИЛ А:

1. Затвердити міську програму розвитку культури та туризму на 2018-2020 роки (далі - Програма), що додається.

2. Відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради щороку в лютому інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми. 

3. Реалізацію заходів Програми, що передбачають фінансування місцевого бюджету, проводити в межах бюджетних призначень, визначених рішенням міської ради про бюджет міста на відповідний бюджетний період.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А. Кречика та постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної та інформаційної політики.

Тзп міського голови                                                    І.Шумра