Друкувати


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

27.03.2018 №1126
 
Про затвердження міської програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, інвалідів війни на 2018-2020 роки

З метою належного забезпечення житлових умов учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, інвалідів війни, створення їм сприятливого суспільного середовища, на підставі пунктів 19, 20 статті 6, пункту 14 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ст.ст. 45, 46 Житлового кодексу України та пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити міську програму забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, інвалідів війни на 2018-2020 роки згідно з додатком 1.

2. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у бюджеті м.Вараш для забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, інвалідів війни на 2018-2020 роки згідно з додатком 2.

3. Фінансування Програми здійснювати в межах бюджетних призначень, визначених рішенням ради про бюджет на 2018-2020 роки.

4. Головному спеціалісту з обліку житла виконавчого комітету Вараської міської ради щорічно інформувати міську раду про хід реалізації заходів Програми.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів згідно розподілу функціональних обов’язків та постійну депутатську комісію з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Тзп міського голови                                                              І.Шумра