Документ № 26 від 04.05.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

17.05.2018


УКРАЇНА

ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

34400, м.Вараш, майдан Незалежності,1

04.05.2018 №26
 
Пленарне засідання 04 травня 2018 року двадцять шостої сесії Вараської міської ради сьомого скликання

П Р О Т О К О Л №26

двадцять шостої сесії Вараської міської ради сьомого скликання

 

 

Обрано депутатів: 34

Правомочний склад ради: 33

Присутні: 16 (згідно листа реєстрації)

Відсутні:

Анощенко Т.Б.

Антипець О.Д.

Грохольська Н.О.

Денисова Т.М.

Жданюк С.І.

Кніовець А.С.

Ковбасюк М.М.

Конопелько К.В.

Куц І.В.

Назарчук О.М.

Павлишин Є.П.

Павлусь Р.О.

Рожко А.П.

Стояновський О.Й.

Чех О.Л.

Шаблій В.О.

Ющук Д.А.

         Перед початком сесії голова Вараської міської виборчої комісії О.Дуб зачитала Постанову №24 від 24 січня 2018 року «Про реєстрацію депутата Вараської міської ради Рівненської області Бондарчука Ю.А., обраного на чергових виборах депутатів Кузнецовської міської ради Рівненської області 25 жовтня 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі».

         Виступив директор КП «Житлокомунсервіс» ВМР С.Мушик з вимогою прийняти рішення про відшкодування КП «Житлокомунсервіс» ВМР різниці в тарифах, яка була спричинена незатвердженням нових тарифів.

Виступили працівники КП «Житлокомунсервіс» ВМР, які занепокоєні ситуацією, яка склалась на підприємстві, а саме, можливість невиплати авансу та заробітної плати за травень місяць. Працівники просили вжити усіх заходів, щодо недопущення таких наслідків.

Тзп міського голови Ірина Шумра наголосила присутнім, що міська рада не допустить ліквідації жодного комунального підприємства, засновником якого вона є, але для прийняття таких важливих рішень, як підняття тарифу, потрібно мати підтвердження кожної копійки, яка в нього закладена. На жаль, Сергій Мушик таких документів вчасно не надав, що і спричинило затримку розгляду даного питання.

Тзп міського голови І.Шумра протокольно доручила заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (відповідно до розподілу функціональних повноважень) підготувати проект рішення щодо відшкодування різниці в тарифах.

Депутат Наталія Бірук зачитала звернення в якому свої побоювання висловили працівники та батьки учнів, які відвідують НВК№1, щодо можливого закриття закладу. Начальник управління освіти Олена Корень дану інформацію одразу спростувала, запевнивши присутніх, що причин для занепокоєння немає, а питання про закриття закладу навіть не обговорювалось .

Оскільки в залі зареєструвалось лише 16 депутатів, тзп міського голови І.Шумра повідомила про неможливість розпочати пленарне засідання двадцять шостої сесії Вараської міської ради сьомого скликання, у зв’язку із відсутністю кворуму.

Тзп міського голови                                                   І.ШумраВкладення: