Друкувати


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

29.05.2018 №1214
 
Про внесення змін до установчих документів комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради

Розглянувши листи комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради від 16.05.2018 року № 134, керуючись ст.25, п.30 ст.26, ч.2 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести до установчих документів комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради наступні зміни, а саме:

- в розділі III «Мета та предмет діяльності підприємства» після слів « - надання послуг з перевезення пасажирів;.…» додати слова « - збирання безпечних відходів.…».

2. Затвердити вищезазначені зміни до установчих документів комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради, виклавши статут підприємства в новій редакції згідно з додатком.

3. Уповноважити директора комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради ( Ю. Сергійчук) заповнити, підписати та подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в установленому законом порядку. Здійснити реєстрацію на протязі десяти робочих днів з моменту прийняття рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження.

Тзп міського голови                                                 І. Шумра