Документ № 154 від 13.08.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.08.2018


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

(нова редакція)

 

13.08.2018 №154
 
Про затвердження лімітів споживання теплової і електричної енергії, води бюджетними установами, що фінансуються із міського бюджету на 2018 рік

На виконання ч.3 ст. 51, ч.4 ст.77 Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», абз.5 п.43 постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 №228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», враховуючи розпорядження   голови Рівненської обласної державної адміністрації від 06 червня 2018 року №366 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами області на 2018 рік» та з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері міста, керуючись пп.2 п. а ст.27 та ч.2 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв по бюджетних установах міста згідно з додатками 1 – 3.

2. Керівникам управління освіти, відділу культури та туризму, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету, Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ДЗ «Спеціалізованої медико-санітарної частини №3 МОЗ України»:

-   власними наказами довести підвідомчим бюджетним установам помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках в межах лімітів, визначених пунктом 1 цього рішення;

-  забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів та щомісячно до 10 числа, наступного за звітним періодом, інформувати відділ економіки виконавчого комітету про їх дотримання за формою згідно з додатком 4.

3. Персональну відповідальність за дотримання встановлених лімітів покласти на керівників бюджетних установ – споживачів енергоносіїв.

4. Відділу економіки виконавчого комітету Вараської міської ради забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів та щомісячно до 15 числа, наступного за звітним періодом, інформувати Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 04.10.2017 №151 «Про затвердження лімітів споживання теплової і електричної енергії, води бюджетними установами, що фінансуються із міського бюджету на 2017 рік».

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно до розподілу функціональнихих обов’язків.

  

Тзп міського голови                                                                   І.ШумраВкладення: