Документ № 1157 від 19.09.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

19/09/2018


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять восьма сесія

РІШЕННЯ

19.09.2018 м.Вараш №1157
 
Про дострокове припинення повноважень секретаря Вараської міської ради І. Шумри

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата Вараської міської ради Шумри Ірини Вікторівни, яка була обрана депутатом від місцевої партійної організації політичної партії «Сила Людей», через її відкликання за народною ініціативою відповідно до Рішення Дев’ятого Всеукраїнського З'їзду Політичної партії «Сила Людей» №08/09-2018З«Про відкликання депутата Вараської міської ради Шумри Ірини Вікторівни за народною ініціативою» від 15 вересня 2018 року, беручи до уваги Постанову №26 Вараської міської виборчої комісії від 16 вересня 2018 року, керуючись пунктом 4 частини 1 статті 26, частиною 5 статті 50, частинами 1, 2, 3 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Достроково припинити повноваження секретаря Вараської міської ради VII скликання Шумри Ірини Вікторівни на підставі частини 5 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  2. Доручити начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення, головному бухгалтеру виконавчого комітету Вараської міської ради здійснити повний розрахунок з Шумрою Іриною Вікторівною з дотриманням чинного законодавства.
  3. Доручити начальнику відділу кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради оформити звільнення Шумри Ірини Вікторівни відповідно до чинного законодавства.
  4. Опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Вараської міської ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку.

Головуючий на сесіїВкладення: