Друкувати


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

29.10.2018 №1375
 
Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги»

З метою визначення механізму проведення конкурсу на заміщення посади директора новоствореногокомунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги» ,враховуючи наказ Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 №117 «Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників»,відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», на підставі рішення Вараської міської ради від 01.06.2018 №1079 «Про утворення юридичної особи-комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги»,частини дев’ятої статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», керуючись ст.25, ч. 3 ст. 50, ч.1, ч.2 ст.59, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними депутатськими комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги», згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Тзп міського голови                                                   О.Мензул