Друкувати


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

08.11.2018 №1387
 
Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги», що затверджений рішенням Вараської міської ради від 01.06.2018 №1079

З метою створення умов для організації первинного рівня медичного обслуговування, розширення можливостей щодо його доступності та якості, на виконання доручення тзп міського голови О.Мензула від 31.10.2018,керуючись ч.1,4 ст.57, ч.4 ст.78 Господарського кодексу України, ст.25, ч.5 ст.60, ч.4 ст.54, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними депутатськими комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги», що затверджений рішенням Вараської міської ради від 01.06.2018 №1079 «Про утворення юридичної особи - комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги», а саме :

- пункт 2.2. викласти в новій редакції: «Місцезнаходження: 34402, Україна, Рівненська область, м. Вараш, мікрорайон Перемоги, 23»;

- пункт 7.1. викласти в новій редакції: «Поточне керівництво (оперативне управління) Вараським Центром ПМД здійснює керівник Вараського Центру ПМД – Директор, який призначається на посаду і звільняється з неї за розпорядженням міського голови відповідно до порядку, визначеного чинним законодавством, та який відповідає кваліфікаційним вимогам МОЗ. Строк найму, права, обов’язки івідповідальність Директора, умови його матеріального забезпечення, інші умови наймувизначаються контрактом.»

2. Затвердити вищезазначені зміни виклавши статут комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги» в новій редакції згідно з додатком.

3. Доручити директору комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги» подати документи для здійснення державної реєстрації комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги» відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на тзп міського голови О.Мензула та постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Тзп міського голови                                                О.Мензул