Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

  1. Зміст проекту

Проект рішення виконавчого комітету від 26.03.2019 № 64 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 31.07.2017 №106 «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом».

 

Проект розроблений відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 №1175 та ін.

Невідповідність собівартості перевезень пасажирів з діючим тарифом ставить під загрозу стабільність забезпечення населення міста послугами з пасажирських перевезень  на міських маршрутах і може призвести до суттєвого обмеження надання цих послуг споживачам.

Дана проблема поширюється в межах всього міста та впливає на всіх членів територіальної громади, які користуються даним видом послуг і також на суб'єктів господарської діяльності, які займаються пасажирськими перевезеннями.    

Прийняття запропонованого проекту рішення – регуляторного акта дасть можливість вирішити дану проблему та покращити якість надання послуги.

2.Розробник регуляторного акта та адреса за якою надсилаються зауваження та пропозиції

Відділ економіки виконавчого комітету Вараської міської ради

Поштова адреса: м.Вараш, майдан Незалежності 1, каб.210

Електронна адреса: ekonomika_@ukr.net , тел.: (03636) 2-49-77

3.Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу

Проект регуляторного акта буде оприлюднено наступного дня після повідомлення про оприлюднення, на офіційному веб-сайті Вараської міської ради та її виконавчого комітету в розділі – Економіка – Регуляторна діяльність

(https://kuznetsovsk-rada.gov.ua/ekonomika/regulyatorna-diyalnist)

4.Інформація про строк протягом якого приймаються зауваження та спосіб надання пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань надаються розробникові регуляторного акта в письмовому та електронному вигляді, протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту рішення - регуляторного акта.