Засідання комісії щодо розгляду заяв окремих категорій громадян про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

27 серпня відбудеться засідання комісії щодо розгляду заяв окремих категорій громадян про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Кабінет №304. Початок о 15.00 год.

Інформаційно-навчальний семінар

В рамках Проекту ЄС/ПРООН «Об`єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HAUSES), метою якого є мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та їх мотивація до підвищення рівня енергоефективності власних будинків, 27.08.2019 о 13.00 год. у виконавчому комітеті Вараської міської ради відбудеться інформаційно-навчальний семінар за темою: «Особливості бухгалтерського обліку в ОСББ та фінансування заходів з енергозбереження» (велика зала засідань, 1-й поверх).

Запрошуємо до участі представників діючих ОСББ та представників ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ. Буде інформаційно та цікаво!

Святкові заходи до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Урочисте підняття Державного прапора України та святкові заходи з нагоди 28-ї річниці незалежності України відбудуться 23 серпня 2019 року, о 14.00, біля будівлі Вараської міської ради.

Гості заходу - народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Маневицька Сотня» (керівник - заслужений працівник культури України Василь Дарчук).