Зустріч з представниками Програми «U-LEAD з Європою»

19.04.2019 року о 10.00 год. у виконавчому комітеті Вараської міської ради відбудеться зустріч з представниками Програми «U-LEAD з Європою» для вивчення стану підготовки до модернізації ЦНАП Вараської міської ради.

В ході проведення наради, для її учасників буде продемонстровано презентацію «U-LEAD з Європою» щодо покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

До участі в даному заході запрошуються працівники виконавчого комітету Вараської міської ради, зацікавлені керівники постійних комісій, депутати міської ради та громадські активісти.

Семінар "Як створити ОСББ"

До уваги власників квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках!

23 квітня 2019 року, о 17.00, в приміщенні Вараської міської ради відбудеться семінар на тему: «Як і навіщо створювати ОСББ у своєму будинку? Про реальні можливості для покращення будинків, в яких люди об'єдналися. Від теорії – до практики».

Спікером на даному заході буде представник проекту ЄС/ПРООН «Houses» Ольга Кашевська.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати у відділі економіки виконавчого комітету Вараської міської ради (каб. 210) або за тел. (03636) 2-49-77.

Вхід вільний. Запрошуємо всіх охочих, буде цікаво та інформативно!  

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради інформує про проведення 07.05.2019 року о 17-00 год. громадських слухань з обговорення містобудівної документації – детальний план території вул.Паркової та рекреаційної зони активного відпочинку населення обмеженої вул.Парковою та р.Стир у м.Вараш.

Слухання відбудуться за адресою: майдан Незалежності,1, зал засідань, 3-й поверх. 

Детальніше