Документ № 309 от 12.12.2019 г. Действующий


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

12.12.2019 №309
 
Про визначення видів суспільно корисних оплачуваних робіт та переліку підприємств і установ, у сфері відання яких перебувають об’єкти, на яких особи відпрацьовують адміністративні стягнення у вигляді суспільно корисних робіт у м.Вараш на 2020 рік

Розглянувши листи Володимирецького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області від 07.11.2019 №40/2/2047-19 та від 14.11.2019 №40/2/2069-19, лист Комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради від 27.11.2019 №404, відповідно до ст.ст.311, 3251, 3253 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст.38, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україн»”, виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити види суспільно корисних оплачуваних робіт та перелік підприємств і установ, у сфері відання яких перебувають об’єкти, на яких особи, що вчинили адміністративні правопорушення, відпрацьовують адміністративні стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, згідно з додатком.

2. Керівникам підприємств і установ, у сфері відання яких перебувають об’єкти, на яких особи, що вчинили адміністративні правопорушення, відпрацьовують адміністративні стягнення у вигляді суспільно корисних робіт:

 2.1. Погодити з Володимирецьким районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області види суспільно корисних оплачуваних робіт та перелік об’єктів, на яких порушники виконуватимуть роботи.

2.2. Забезпечити особам, що вчинили адміністративні правопорушення і відпрацьовують призначені судом покарання у вигляді суспільно корисних робіт, безпечні умови праці для їх виконання та дотримання такими особами правил техніки безпеки.

2.3. Забезпечити контроль за виконанням порушниками призначених їм суспільно корисних оплачуваних робіт.

2.4. Своєчасно інформувати Володимирецький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області про ухилення порушника від виконання суспільно корисних робіт.

2.5. Вести облік та щомісячно інформувати Володимирецький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області про кількість відпрацьованих годин.

2.6. Оплату робіт проводити в межах бюджетних призначень, визначених відповідним рішенням міської ради про бюджет міста на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вараської міської ради.

Міський голова                                                           Сергій АНОЩЕНКОВложения: