Документ № 1764 от 09.01.2020 г. Действующий


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

09.01.2020 №1764
 
Про надання дозволу громадянину Бічуку В.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши заяву та подані документи громадянина Бічука Володимира Миколайовича від 01.10.2019 року про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121, 122, ч.6 ст. 186 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України « Про землеустрій »,п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянину Бічуку Володимиру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0512 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарський будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель запасу міської ради (землі сільськогосподарського призначення комунальної власності), що знаходиться: Рівненська область, м. Вараш, мікрорайон Північний-1.

2. Громадянину Бічуку Володимиру Миколайовичу звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарський будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Подати проект землеустрою на розгляд сесії  Вараської міської ради згідно вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології. 

Міський  голова                                                                   Сергій АНОЩЕНКОВложения: