Документ № 15 от 10.01.2020 г. Действующий

  Связанные документы

Связанные документы отсутствуют

  История документа

27.02.2020 опубліковано в новій редакції

Публикация документа

10.01.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

(нова редакція від 27.02.2020 року)

10.01.2020 №15
 
Про стан військового обліку призовників і військовозобов’язаних у 2019 році та організацію функціонування системи військового обліку у територіальній громаді Вараської міської ради на 2020 рік

З метою здійснення контролю за виконанням встановлених правил військового обліку, дотримання громадянами України військового обов’язку, утворення військового резерву людських ресурсів для забезпечення здійснення заходів щодо переведення Збройних Сил України та інших військових формувань на організацію і штати воєнного часу, проведення аналізу кількісного складу та якісного стану призовників і військовозобов'язаних для їх ефективного використання в інтересах оборони та національної безпеки України, відповідно до ст.15 Закону України «Про оборону України», ст.18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», керуючись ст.36, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію військового комісара Вараського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – Вараський МТЦК та СП) про стан організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, установах, організаціях територіальної громади Вараської міської ради за 2019 рік та завдання по забезпеченню функціонування системи військового обліку в 2020 році взяти до відома (додається).

2. Утворити комісію з питань перевірки стану військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від підпорядкування та форми власності територіальної громади Вараської міської ради згідно з додатком 1.

3. Затвердити План перевірок стану військового обліку і бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, в установах, організаціях територіальної громади Вараської міської ради у 2020 році згідно з додатком 2.

4. Затвердити План звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій територіальної громади Вараської міської ради з обліковими даними Вараського МТЦК та СП у 2020 році згідно з додатком 3.

5. Військовому комісару Вараського МТЦК та СП до 15 січня 2021 року інформувати виконавчий комітет Вараської міської ради про стан організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних на підприємствах, в установах та організаціях територіальної громади Вараської міської ради за 2020 рік та пропозиції щодо поліпшення функціонування системи військового обліку у 2021 році.

6. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування і форми власності територіальної громади Вараської міської ради забезпечити виконання вимог Законів України “Про військовий обов'язок і військову службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних”.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Бориса БІРУКА.

Міський голова                                                  Сергій АНОЩЕНКО                                       Вложения: