Документ № 17 от 20.01.2020 г. Действующий

  Связанные документы

  История документа

История отсутствует

Публикация документа

20.01.2020


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

20.01.2020 №17
 
Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей

Захищаючи інтереси малолітніх дітей, на виконання ухвали Кузнецовського міського суду Рівненської області від 09 грудня 2019 року, враховуючи протокол засідання комісії з питань захисту прав дитини від 15 січня 2020 року №1, керуючись пунктом 72 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866, статтею 19, 161 Сімейного кодексу України, статтею 1 Закону України „Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, підпунктом 4 пункту б частини 1 статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити висновок про визначення місця проживання малолітніх дітей, ------, ------ року народження, ------, ------ року народження, за місцем проживання їхнього батька ------, зареєстрованого за адресою: ------,але фактично проживає за адресою: ------ (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Кречика.

                                                              

Міський голова                                                                       Сергій АНОЩЕНКОВложения: