Распечатать


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

14.06.2012 №110-р
 
Про Інструкцію з діловодства в апараті Кузнецовської міської ради та виконавчого комітету

        Керуючись статтею 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 "Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади", розпорядження облдержадміністрації від 28 лютого 2012 року № 88    «Про затвердження Інструкції з діловодства в апараті обласної державної адміністрації» та з метою оптимізації ведення діловодства в апараті Кузнецовської міської ради та   виконавчого комітету:

1. Затвердити Інструкцію з діловодства в апараті Кузнецовської міської ради та виконавчого комітету (далі Інструкція), що додається.

2. Першому заступнику, заступникам міського голови, секретарю міської ради, керуючому справами, керівникам структурних підрозділів виконавчих органів Кузнецовської міської ради забезпечити дотримання встановленого порядку роботи з документами, впровадження сучасних засобів механізації та опрацювання документів, підвищення кваліфікації працівників, відповідальних за діловодство.

3.Структурним підрозділам (управління освіти, управління праці та соціального захисту населення, фінансове управління, відділ культури, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – далі структурні підрозділи) виконавчого комітету міської ради розробити і затвердити за погодженням з архівним відділом виконавчого комітету власні інструкції з діловодства.

4. Організаційно-контрольному, архівному відділам виконавчого комітету здійснювати контроль за дотриманням вимог інструкцій з діловодства у структурних підрозділах виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

5. Відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики виконавчого комітету (В.Босик) розмістити це розпорядження на сайті Кузнецовської міської ради та виконавчого комітету для ознайомлення та використання в роботі структурним підрозділам, відділам та службам виконавчого комітету.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради та керуючого справами виконкому.

Міський голова                                                                        С. Анощенко