Документ № 981 от 14.11.2017 г. Действующий

  Связанные документы

  История документа

История отсутствует

Публикация документа

16.11.2017


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

14.11.2017 №981
 
Про внесення змін до установчих документів комунального підприємства « Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації»

Розглянувши лист комунального підприємства «Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації» від 20.09.2017 року № 72-09-01,  керуючись ст.25, п.1 ст.60 Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести до установчих документів комунального підприємства « Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації» наступні зміни, а саме:

- змінити назву комунального підприємства «Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації» на комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш

- у тексті Статуту слова: «…Кузнецовська міська рада…» в усіх відмінках і числах замінити на слова «…Вараська міська рада…»;

 - в розділі  «Загальні положення» слова «…КП «Кузнецовське міське бюро технічної інвентаризації» …» замінити на слова «…КП «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш…»;

- у статті 1 Найменування та місцезнаходження підприємства пункт 1.1 викласти в новій редакції: «Найменування підприємства:

українською мовою: Комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш.

Скорочене найменування: КП «БТІ» міста Вараш»

2. Затвердити  вищезазначені  зміни  до  установчих   документів комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш, виклавши статут підприємства в новій редакції згідно з додатком.

3. Уповноважити  директора   комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш (В. Келлер) заповнити, підписати та подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в установленому законом порядку.                                                                                                                                           

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження .

Міський голова                                        С. АнощенкоВложения: