Робота 26 сесії завершена

Майже два місяці тривала робота 26 сесії Вараської міської ради сьомого скликання, адже через відсутність кворуму декілька разів було оголошено вимушену перерву у роботі.

І ось, нарешті, 8 червня 2018 року відбулось продовження роботи 26 сесії Вараської міської ради 7 скликання. Кількість депутатів, присутніх у залі, дозволило головуючій Ірині Шумрі продовжити роботу сесії.

У цей день депутатами було розглянуто близько 40 питань. Найбільш обговорюваним був розгляд питання щодо виконання програми соціально-економічного розвитку м.Вараш. Депутати вирішили відійти від радянської моделі програми та запропонували розробити нову, сучасну програму, здатну ставити реальні цілі, вирішувати нагальні проблеми, відображаючи реальну картину економічного розвитку міста.

Серед питань, що виносились на розгляд обранців, було затвердження міської програми забезпечення житлом учасників АТО, прийняття нового колектора в комунальну власність міста, погодження інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, а також питання передачі проектно-кошторисної документації, після чого почнуться роботи по капітальному ремонту доріг у місті. Окрім того розглянуто ряд земельних та комунальних питань, чим і було завершено пленарне засідання.

Вже цього тижня, 15 червня, буде скликано позачергову сесію, яка стосуватиметься питань внесення змін до бюджету міста Вараш на 2018 рік.

 

 

Перегляд сесії