ПАМ'ЯТКА ДЕКЛАРАНТУ!

Шановні декларанти! 1 січні 2019 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Continue Reading

Виплата компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за січень 2019 року

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про надходження фінансування для проведення щомісячної виплатигромадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», за січень 2019 року.

Continue Reading

Вступна кампанія до навчальних закладів системи ДСНС України – 2019

Вараський міський сектор інформує про те, що Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу у вищі навчальні заклади ДСНС України.

Continue Reading

Як працюватиме монетизація?

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє.

ЗА ЛЮТИЙ СУБСИДІАНТИ ОТРИМАЮТЬ ВІД УРЯДУ ГОТІВКУ ДЛЯ ОПЛАТИ КОМУНАЛЬНИХ ПЛАТЕЖІВ

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято 06.02.2019 року Кабінетом Міністрів України.

Continue Reading

Допомога по вагітності та пологах постраждалим від Чорнобильської катастрофи 1–3 категорії призначається з 27 тижня вагітності

Допомога по вагітності та пологах надається за кошти Фонду соціального страхування України у розмірі 100% середньої заробітної плати за весь період відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. Право на виплати мають усі офіційно працевлаштовані жінки.

Continue Reading