Профілактика кишкових інфекційних захворювань, харчових отруєнь

Літо - це не тільки пора відпусток, розваг на свіжому повітрі, подорожей, але й час, коли підвищується ризик виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Володимирецьке районне управління ГУ Держпрдспоживслужби в Рівненській області інформує населення, що від початку 2018 року в Україні було зареєстровано 535 спалахів інфекційних захворювань (за аналогічний період2017 року було зареєстровано110 спалахів) внаслідок яких постраждало 4981 особа, із них 3606 дітей. Найбільш небезпечними отруєння є для дітей та людей літнього віку. Враховуючи погіршення епідемічної ситуації із кишкових інфекцій, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, так, як профілактика — це основний захід, що допоможе убезпечити себе та оточуючих відхарчових токсикоінфекцій спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Володимирецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області звертає увагу населення на проведення необхідних профілактичних заходів, які є досить простими та потребують тільки регулярності, також відповідального відношення до власного здоров’я та професійних обов’язків, а саме:

Continue Reading

Звіт про виконання повноважень депутата Вараської міської ради Рівненської області VІІ скликання Стояновського Олександра Йосиповича

Звіт
про виконання повноважень депутата Вараської міської ради Рівненської області VІІ скликання Стояновського Олександра Йосиповича за звітний період, обраного по виборчому округу № 9 (вул. Енергетиків, буд. 11, 15, 17), (в порядку ч. 1, 2 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад»)

Continue Reading

Про призов громадян м. Вараш на строкову військову службу восени 2018 року

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ З НАКАЗУ

Військового комісара

Варашського міського військового комісаріату

 

            10.08.2018                  м. Вараш                                 № 81

Про призов громадян м. Вараш на

строкову військову службу восени 2018 року

Continue Reading

Виплата компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за липень 2018 року

9 серпня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської радигромадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи було перераховано в повному обсязі щомісячні компенсаційні виплати відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Continue Reading

Соціально-економічне становище міста Вараш у січні–червні 2018 року

Населення

Чисельність наявного населення в місті, за оцінкою, на 1 червня 2018р. становила 42,4 тис. осіб. Упродовж січня–травня 2018р. чисельність населення зросла на 38 осіб.

Порівняно із січнем–травнем 2017р. обсяг природного приросту зменшився на 18 осіб.

Кількість живонароджених у січні–травні 2018р. становила 199 осіб, померлих – 104 особи.

Continue Reading

Інформація про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Варашського відділу Сарненської місцевої прокуратури

У межах повноважень, визначених Конституцією України та Законом України «Про прокуратуру», впродовж 6 місяців 2018 року Варашським відділом Сарненської місцевої прокуратури вжито ряд організаційно-практичних заходів щодо покращення стану законності, реального усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності, забезпечення відшкодування спричиненої шкоди. 

Continue Reading

Щодо законодавчих змін у сфері житлово-комунальних послуг

10 грудня 2017 року набрав чинності Закон України від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі - Закон), яким регулюються відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг. 

Continue Reading