Аналіз щодо потреби у працівниках по місту Вараш за січень-травень 2019 року

Для аналізу щодо потреби в працівниках по місту Вараш за період з січня по травень 2019 року було використано 873 актуальних вакансії, що були подані роботодавцями до Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Continue Reading

Рівненщина готується до проведення Всеукраїнського перепису населення у 2020 році

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення (зі змінами) Головне управління статистики у Рівненській області розпочало виконання комплексу робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

Continue Reading

Повідмлення про розроблення проекту інвестиційної програми Кузнецовським міським комунальним підприємством на 2019-2020 рр.

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 р. №630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб`єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», Кузнецовське міське комунальне підприємство подає на погодження виконавчому комітету Вараської міської ради розроблений проект інвестиційної програми по централізованому теплопостачанню на 2019-2020 рр.

Continue Reading

Тимчасова зміна місця голосування

Позачергові вибори народних депутатів України відбудуться 21 липня 2019 року. Саме час готуватися до них виборцям, які планують змінювати місце свого голосування.

Continue Reading

Якщо порушили ваші трудові права та не виплатили заробітну плату

В Сарненському управлінні ГУ ДФС у Рівненській області звертають увагу громадян, що згідно із статтями 232 та 235 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) працівники, які працюють без укладання трудового договору, мають право звернутись до суду. Необхідно зазначити, що відповідно до статті 24 КЗпП України роботодавцям заборонено допускати працівника до роботи без укладення трудового договору та повідомлення про це органів Державної фіскальної служби.

Continue Reading

Керівники закладів освіти прозвітуються

Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом МОН України № 178 від 23.03.2005 року, керівники закладів освіти територіальної громади Вараської міської ради проведуть звітування за 2018-2019 навчальний рік, - інформує управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради. 

Continue Reading

З початку року на водоймах Рівненщини загинуло 9 людей

Лише настала літня пора, а разом з тим і розпочався сезон відпочинку населення на водоймах. Зважаючи на високу температуру повітря, люди масово вирушають на озера, річки, ставки. Та разом із відпочинком починають збільшувати сумну статистику загибелі на водних об’єктах. Так, з початку року кількість загиблих на Рівненщині сягає вже 9 осіб. Та не зважаючи на постійні застереження рятувальників, люди продовжують гинути на воді.

Continue Reading