Центр зайнятості знову працює в звичному режимі

Під час роботи у дистанційному режимі центри зайнятості продовжували підбирати шукачам роботи підходящі вакансії, а роботодавцям – працівників. Нині ж усі центри зайнятості та їхні філії, розташовані у «зеленій» зоні рівня епідемічної небезпеки, повертаються до звичного режиму роботи.

Продовжити

Управління освіти інформує про графік проходження медичних оглядів

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради інформує про графік проходження медичних оглядів дітей, які будуть зараховані до перших класів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади станом на 1 вересня 2020 року.

Продовжити

Епідемічна ситуація у Вараській ОТГ станом на 11.08

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території міста Вараш та села Заболоття гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській ОТГ.

Продовжити

Завершила роботу комісія з передачі майна ДЗ «СМСЧ №3»

Сьогодні, 10 серпня 2020 року, завершила свою роботу комісія з питань передачі цілісного майнового комплексу державного закладу «СМСЧ №3 МОЗ України» з державної у комунальну власність Вараської громади.

Продовжити

З Днем будівельника!

Шановні працівники будівельної галузі!

Прийміть сердечні вітання з нагоди святкування вашого професійного свята – Дня будівельника! 

Продовжити

Спеціальною комісією перевірено МПП «Ринок»

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті Вараш, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

Продовжити