Єднаймося заради України

22 січня до Дня Соборності України та 101-ої річниці проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, на території Вараської міської об’єднаної територіальної громади відбулася низка святкових заходів національно-патріотичного спрямування, організованих органами влади та громадськістю. Так, у цей день, у дитячій музичній школі відбулися урочисті збори та святковий концерт.

Продовжити

Міська рада надала згоду на реорганізацію ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»

23 січня 2020 року відбулася 39 позачергова сесія Вараської міської ради. Основним питанням порядку денного був проєкт рішення, що стосувався надання згоди на безоплатне прийняття майнового комплексу ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у комунальну власність Вараської міської об’єднаної територіальної громади.

Продовжити

Різнобарв'ям талантів вражав фестиваль колядок та щедрівок

Колядувати та щедрувати на різдвяні свята - прекрасні традиції українського народу. Дбайливо зберігають ці традиції й у Вараші, де шостий рік поспіль, під час фестивалю колядок і щедрівок «Ой, радуйся, земле», дитячі та дорослі художні колективи прославляють новонародженого Христа та Україну, передають безцінний скарб тим, хто прийде після нас.

Продовжити

Процес створення «вторинки» наближається до завершення

Ще у квітні 2015 року Кузнецовською міською радою було здійснено перші кроки в напрямку створення комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина» - прийнято рішення «Про надання згоди на прийняття цілісного майнового комплексу Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3» та клінічної лабораторії СМСЧ-3 у власність територіальної громади міста Кузнецовськ».

Продовжити

Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем Соборності України

Шановні мешканці громади!

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. Це славні сторінки історії боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність та єдність.

Продовжити