Єгор Грушевий - вдруге переможець

Учень Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Єгор Грушевий другий рік поспіль став переможцем ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Нагадаємо, що у минулому навчальному році Єгор переміг не лише на Всеукраїнському, а став бронзовим призером Міжнародного рівня, представляючи національну команду України на учнівській олімпіаді з географії, що проходила в таїландському місті Канчанбурі.

Щиро вітаємо переможця та його наставника Валентину Чилій з підкоренням чергової освітньої вершини!

Гордимося Єгором, зичимо і далі не зупинятись на досягнутому, завжди бути попереду, прославляючи рідне місто та Україну!

 

Міський голова провів робочу нараду з комунальниками

Тарифи на комунальні послуги, які надає населенню міста Кузнецовське міське комунальне підприємство, мають бути переглянуті в сторону зменшення. На цьому наголосив міський голова Сергій Анощенко під час робочої наради з комунальниками міста, яка пройшла 19 березня 2019 року у Вараській міській раді.

View the embedded image gallery online at:
http://varash.rv.gov.ua/novini#sigProIdf28e46634e

«Динаміка економічних показників КМКП за останні роки свідчить про те, що підприємство залишається стабільно збитковим, - зазначив міський голова. - Такий стан обумовлений низкою причин, зокрема, й вкрай неефективним менеджментом підприємства, упущеннями та відсутністю зі сторони посадових осіб КМКП дієвого контролю за витратами підприємства.

Досягнення стабільної роботи підприємства можливо лише у комплексному і системному підході до її впровадження шляхом координації зусиль місцевої влади та керівництва комунального підприємства.

Прийнявши Програму фінансової підтримки КМКП, міська влада взяла на себе певні зобов’язання, які стабільно виконує – лише впродовж 2017-2018 років на потреби КМКП з бюджету міста було направлено близько 50 мільйонів гривень.

Разом з тим, як бачимо, у керівництва КМКП немає жодного бажання шукати нову модель роботи – їм зручно працювати в старому форматі, коли можна нічого не робити і при цьому отримувати з бюджету міста чималі кошти.

У такому разі, встановлення для населення міста непідйомних тарифів та постійне вимагання грошей з місцевого бюджету виглядає як подвійне викачування грошей з кишень мешканців міста і не має для громади Вараша жодного сенсу».

За результатами наради міським головою Сергієм Анощенком направлено лист голові Рівненської обласної державної адміністрації Олексію Муляренку, з проханням доручити департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА провести повну та всебічну перевірку обґрунтованості підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, встановлені Кузнецовським міським комунальним підприємством населенню Вараша.

В свою чергу, директор КМКП Ігор Семенюк доручив відповідальним особам комунального підприємства підготувати звіт щодо виконаних у 2018 році заходів по Програмі фінансового оздоровлення підприємства.

Про результати проведеної роботи комунальники прозвітують на черговій сесії Вараської міської ради.

Депутатів Вараша не можуть зібрати на сесію

Другий місяць поспіль депутати Вараша не можуть зібратися в сесійній залі, аби вирішити термінові питання, важливі для мешканців міста. Зокрема, досі нерозглянутими залишаються проекти рішень щодо зменшення тарифів населенню, встановлення надбавок до окладів освітянам, виділення коштів на медицину, ремонт доріг, шкіл та ліфтів.

Продовжити

Рятувальники провели семінар для медичного персоналу

Забезпечення пожежної безпеки – це один із важливих напрямків щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього середовища. Незважаючи на значні науково-технічні досягнення людства, абсолютно надійних засобів щодо забезпечення пожежної безпеки на сьогоднішній день немає. Більше того, статистика свідчить, що при зростанні чисельності населення, збільшується і кількість пожеж. Кожні п’ять секунд на земній кулі виникає пожежа. Протягом однієї доби в Україні виникає в середньому 220-250 пожеж, в яких гинуть 6-7, отримують травми 3-4 людини.

Продовжити

Боксери-призери

З 14 по 16 березня в м. Рівне проходив чемпіонат Рівненської області з боксу серед юнаків 2005 - 2006 р. н.

 

Продовжити

А Вас запросили на вибори?

Відділ ведення Державного реєстру виборців Вараської міської ради запрошує всіх виборців перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців та попередніх списках виборців.

 

Продовжити

Юна вокалістка здобула чергову всеукраїнську перемогу

Підведені підсумки V Всеукраїнського (ХV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

Продовжити