На Рівненщині змоделюють мережу закладів надання публічних послуг

За дорученням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука кожна область має змоделювати мережу об’єктів, що надають послуги для людей. Для цього створять карту з актуальними візуалізованими об’єктами, що надають адміністративні сервіси для людей. Проєкт мережі має відображати якість, доступність публічних послуг і те, як люди будуть їх отримувати.

Продовжити

Зміни до бюджету міста внесено

8 листопада 2019 року відбулося ІІ пленарне засідання 36 сесії Вараської міської ради, під час якого депутати одноголосно прийняли рішення «Про внесення змін до бюджету м. Вараш на 2019 рік».

Продовжити

До уваги мешканців міста!

Шановні мешканці міста!

У зв’язку із проведенням капітальних ремонтних робіт асфальтобетонного покриття дороги по вулиці Енергетиків, повідомляємо вас про те, що з 14 листопада до 17 листопада 2019 року буде перекрито рух автотранспорту на всіх в’їздах та виїздах, що ведуть на вулицю Енергетиків.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

Продовжити

Члени асоціації "Надія" відвідали Почаївську Лавру

Почаївська лавра – найбільша православна святиня на західній Україні. Також вона є другим після Києво-Печерської лаври монастирем. Жити в Україні і не відвідати це святе місце було б дивно. Тому тисячі людей спішать потрапити туди, щоб доторкнутися до найвищих таїнств. 

Продовжити