Епідемічна ситуація у Вараській міській територіальній громаді станом на 02.03

 

Інформація міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 щодо епідемічної ситуації у Вараській міській територіальній громаді

Продовжити

Комісія з перевірки виконання протиепідемічних заходів продовжує свою роботу

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської ОТГ, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

Продовжити

Відбувся фаховий збір-заняття в системі «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня»

Система територіальної оборони – це широкий комплекс завдань, який спрямований, у першу чергу, на гарантування безпеки громадян. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в Україні, навчання підрозділів територіальної оборони надзвичайно важливе.

Продовжити

Відбулося чергове засідання комісії

01 березня 2021 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайла Волинця відбулося чергове спільне засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень.

Продовжити

Читання поезій Великого Кобзаря

24 лютого 2021 року у мистецькі залі центру дозвілля відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу читців-аматорів "Кобзарева струна не вмирає", на якому конкурсанти показали гостям та членам журі свою майстерність декламування віршів Великого Кобзаря.

Продовжити