Вараські таланти - переможці конкурсу мистецтв «Зіркові хвилі Світязя 2019»

Міжнародний фестиваль мистецтв «Зіркові хвилі Світязя 2019» проходить щорічно в урочищі Гряда Шацького району Волинської області. Цьогоріч місто Вараш на цьому конкурсі представляли Ангеліна Набухотна, Наталія Швець, Ігор Затірка, Аполлінарія та Ангеліна Пашко.

Продовжити

Всеукраїнський скаутський табір «Чорне море 2019»

З таким гарячим літнім сонечком пластунам ой як не хочеться залишатися серед бетонних стін міста, тому ми перепакували наплічники після нашого табору на Білому і через три дні уже їхали на ХХІІІ-й Всеукраїнський скаутський табір «Чорне море 2019», організований пластунами з Білгорода-Дністровського на курорті Лебедівка.

Продовжити

Права та інтереси дітей - під соціальним захистом

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 10 липня 2019 року під головуванням Анощенка Сергія Івановича, міського голови, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Продовжити

Купальські розваги в центрі реабілітації

Саме віночок став головним атрибутом купальської народно-спортивної розваги в центрі реабілітації. Працівники закладу не перестають дивувати своєю фантазією, кожен раз намагаючись зробити щось цікаве для дітей та молоді з інвалідністю. Адже свята та розваги є одним з важливих реабілітаційних заходів, де кожен вихованець може проявити свою творчість та індивідуальність.

Продовжити