«Квест» для вихованців підліткових клубів

Усім відомо, що травень – улюблений місяць дітей. Земля наповнюється різноманітними яскравими кольорами, і тепле, прогріте сонячним промінням повітря виманює усіх дітлахів з дому на вулицю.

Продовжити

Привітали зі святом

Сьогодні, у День Героїв, заступник міського голови Анатолій Кречик разом з представниками виконавчих органів міської ради відвідали реабілітованих, нагороджених Почесною відзнакою «До 65-ої річниці утворення УПА», Муригіну Ольгу Онуфріївну та Ткачук Василину Талимонівну, які проживають у м. Вараш.

Продовжити

Міське свято німецької мови

Із вересня 2017 року до літа 2018 року в Україні та Німеччині відбуваються заходи з нагоди Українсько-німецького року мов. З метою піднесення престижу та активізації розширення сфери застосування нiмецької мови серед учнівської молоді, прищеплення бажання знати культуру інших європейських народів, 17 травня в парку культури та відпочинку відбулось міське свято німецької мови.

Продовжити

Обласний фестиваль серед солістів і ансамблів народного співу

19 травня 2018 року в місті Сарни відбувся обласний фестиваль серед солістів і ансамблів народного співу імені Миколи Фенглера – першого заслуженого працівника культури України на Рівненщині, доцента Рівненського інституту культури, який розпочав свій творчий шлях на Сарненщині керівником народного хору.

Продовжити

Чергове засідання комісії

18 травня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ніни Зубрецької відбулося чергове спільне засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень та робочої групи з обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами на території міста Вараш.

Продовжити

„Веселі закаблуки у юних варашан”

17 травня 2018 року учні Вараської гімназії та вихованці Будинку дитячо та юнацької творчості взяли участь у обласному фестивалі-конкурсі хореографічних дитячих колективів «Веселі закаблуки».

Продовжити

Кольоровий передзвін

У весняну травневу пору, коли різнобарв'ям буяє природа, комунальний заклад «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей -інвалідів» імені З.А.Матвієнко відзначив подвійне свято - свято вишиванки і свій перший ювілей.

Продовжити