Звернення тзп міського голови Ірини Шумри з нагоди 28-річниці з дня прийняття Декларації про державний суверенітет України

   Шановні мешканці міста!

16 липня виповнюється 28 років з дня прийняття Декларації про державний суверенітет України. Прийняття Декларації стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності, нею визнавалося право української нації на самовизначення.

Продовжити

Свято Івана Купала знову завітало до Вараша

Після п’ятирічної перерви свято Івана Купала знову завітало до Вараша. Традиційно його відзначили з 6 на 7 липня, на березі річки Стир в районі пляжу. Тут в цей день розмістилася символічна сцена, розгорнулася жвава торгівля хлібобулочними виробами, вуличною їжею та сувенірною продукцією.

Продовжити

7 ЛИПНЯ У ВАРАШІ ДЕНЬ ЖАЛОБИ

 6 липня, о 05.55, під час проведення занять з бойової підготовки на Рівненському загальновійськовому полігоні сталася трагічна подія.

За повідомленням ОК «Захід», внаслідок розриву боєприпаса у стволі міномету троє військовослужбовців через травми, несумісні з життям, загинули, ще дев’ять військових отримали поранення різних ступенів важкості.

Серед постраждалих уродженці Тернопільської, Миколаївської та Дніпропетровської областей.

У зв’язку з трагічною загибеллю під час бойової підготовки трьох військових тзп. міського голови І.Шумра підписала розпорядження про оголошення 7 липня 2018 року в місті Вараш дня жалоби за загиблими військовими.

4 липня відбулося засідання виконавчого комітету

Під час чергового засідання виконавчого комітету Вараської міської ради, яке пройшло під головуванням тзп міського голови І.Шумри, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності міста, так і окремих категорій громадян.

Продовжити