19 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

Шановні мешканці міста!

Щороку в третю неділю травня, відповідно до Указу Президента України № 431/2007 від 21.05.2007 року, наша держава вшановує пам’ять жертв політичних репресій.

Точну кількість жертв політичних репресій в Україні досі визначити неможливо. Деякі фахівці вважають, що за період від початку 20-х і до кінця 80-х років ХХ століття, тобто за час правління більшовицько-комуністичного режиму, в Україні було заарештовано майже 1,5 мільйона осіб.

Продовжити

Парад вишиванок

Рясний дощ не став перешкодою для справжніх українців, представників підприємств, установ, організацій міста, вихованців гуртка «Шахова королева» центру дозвілля та театру-студії танцю «Грааль», які 16 травня взяли участь у параді вишиванок. У святкових вишиванках, з державними прапорами України, вони колоною пройшли центром міста до будівлі Вараської міської ради.

Продовжити

Вараш долучається до Всеукраїнської акції «ВЕЛОДЕНЬ»

19 травня 2019 року, в знак солідарності велосипедистів столиці та інших міст України, ми візьмемо участь у велопробігу головними вулицями Вараша для того, аби привернути увагу до потреби створення велодоріжок та велопарковок у нашому місті.

Продовжити

Свято для дітей у Міжнародний День сім’ї

Навесні багато свят, причому, не тільки професійних, але й загальнолюдських – близьких всім і кожному. До таких свят відноситься Міжнародний День сім'ї, що відзначається 15 травня.

Продовжити

Свято весни – 2019

Весна – багата на події для усіх людей, а для пластунів – особливо! У квітні ми відзначали 107 років пластової присяги, а ще тридцять років тому почалося відродження Пласту в Україні. Ті події відбувались з величезним піднесенням, але й з потужним спротивом конаючої тоталітарної комуністичної влади.

Продовжити

Дениші - 2019

З 7 по 11 травня члени громадської організації «Ольбери» здійснили традиційний виїзд на природні скелі, поблизу с. Дениші Житомирського району, для проведення тренувань зі скелелазіння на природних рельєфах.

Продовжити

День Вишиванки у Вараші

Вишиванка для українців не лише одяг, який вдягається у найважливіші дні життя та свята. Це - національна святиня і оберіг, який символізує собою духовне багатство, мудрість і зв’язок поколінь. Це свого роду генетичний код народу, що закладений в українцях з самого народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність.

Продовжити