Звернення секретаря Вараської міської ради О.Мензула з нагоди Дня Соборності України

Шановні мешканці міста!

22 січня 2019 року Україна відзначає дві визначні дати в державотворенні незалежної України - 100 років з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та 101-шу річницю проголошення незалежності Української Народної Республіки. 

Продовжити

Допоможемо Емілії! Саме Ваш голос може бути вирішальним!

Хвороба відібрала у дівчинки можливість ходити. Але хвороба не зламала ні Емілію, ні її батьків! Недуга дала про себе знати, коли дівчинці було шість місяців. У півтора року медики поставили діагноз – спінальна м’язова атрофія.

Продовжити

Дякуємо за небайдужість

28 грудня в Палаці культури ВП «РАЕС» відбувся Новорічний ранок для сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Організатором акції виступила первинна профспілкова організація ВП «Рівненська АЕС» та Вараський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Продовжити

Подарунки для вихованців центру реабілітації

Найкращий подарунок для дитини – іграшка. Найкращий подарунок для дорослих – бачити щасливі очі дітей, радісні обличчя та щирі дитячі усмішки, бо немає кращого на світі, коли радіють наші діти.

Продовжити

Велика подяка

Служба у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради дякує релігійній громаді Віри християн Євангелістів за багаторічну діяльність та посильну допомогу дітям нашого міста, за щиру людську участь у підтримці наших підопічних дітей. Адже саме діти – найцінніше багатство, яке ми маємо.

Продовжити

Ой, хто, хто, Миколая любить?

Ой, хто, хто, Миколая любить? А Миколая люблять усі: і малеча, і дорослі. І всі з нетерпінням чекають свята та подарунків. А коли Миколай сам роздає подарунки, та ще й у своїй резиденції, то це вдвічі свято.

Продовжити