85-ті роковини Голодомору в Україні

Шановні мешканці міста!

24 листопада, в рамках відзначення 85-их роковин Голодомору в Україні,вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, без жалю винищених Голодомором!

Продовжити

Звернення тзп міського голови О.Мензула до Дня Гідності та Свободи

Шановні мешканці міста!

21 листопада українці відзначають одне із знакових свят в новітній історії України - День Гідності та Свободи. В цей день ми згадуємо доленосні події Помаранчевої революції та Революції гідності, і вшановуємо громадянський подвиг їх учасників, які стали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Продовжити

Спортсмени Вараша – призери

15-17 листопада в місті Рівне проходив обласний чемпіонат з плавання серед юнаків. За результатами змагань наші спортсмени вибороли чотири других місця та п’ять третіх місць.

Продовжити

На дачі – безкоштовно

19 листопада відбулося засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування.

Продовжити

Освітяни на захисті прав дітей

15 листопада 2018 року під головуванням начальника управління освіти О.Корень відбулась робоча нарада присвячена питанням організації превентивних заходів, пов’язаних із захистом права дитини на здобуття загальної середньої освіти.

Продовжити

Проведено пленарне засідання 30 сесії

16 листопада під головуванням тзп міського голови Олександра Мензула відбулось 2 пленарне засідання 30 сесії Вараської міської ради. Основна увага була зосереджена на питаннях охорони здоров’я та комунального господарства.

Продовжити