Відбувся міський батьківський форум

22 лютого 2018 року в приміщенні актової зали загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся черговий міський батьківський форум на тему: "Просто про складне: новий Закон України "Про освіту".

На заході, окрім батьківської громадськості міста, були присутні міський голова Сергій Анощенко, представники владних структур, управління та закладів освіти, міського відділу поліції, СМСЧ №3, місцевих засобів масової інформації.

Для зручності розкриття теми було створено блоки: І. „ЗУ „Про освіту”: проблемні аспекти впровадження і сучасна дитина”, ІІ блок – „Безпека дитини”. Ведуча форуму І.Жук запропонувала розпочати роботу з другого блоку, на що отримала згоду присутніх.

В обговоренні взяла участь голова міської батьківської ради М.Левченко, яка наголосила на важливості обговорення проблеми безпеки дітей, неодноразових звернень батьків з приводу обладнань на належному пішохідних переходів на дорогах міста. Звертався до присутніх начальник сектору реагування патрульної поліції №1 Андрій Майданюк з питання „Дитина у світі дорожнього руху: що залежить від нас?”, який ознайомив з окремими нормами чинного законодавства з питань безпеки дорожнього руху, проаналізував можливі ризики щодо безпеки дітей, як учасників дорожнього руху в місті, розповів про значення придбання свіловідбиваючих браслетів для дітей, детально і вичерпно відповідав на всі інші запитання батьків.

 

Лікар-педіатр амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2 Ірина Яблонська доповідала про профілактичну роботу по запобіганню поширення кору серед дітей міста та теж відповідала на ряд питань.

В обговоренні і дискусіях брав участь міський голова Сергій Анощенко, розповів про фінансування освітньої галузі, проведення ремонтних робіт, закупівлі товарів для закладів освіти. До розкриття питання щодо проведення освітньої реформи в закладах освіти долучилась начальник управління Олена Корень, детально розповіла про перспективи впровадження новинок в освіті та перспективи роботи по-новому заступник начальника Л.Бондар, про інновації Нової української школи - вчитель початкових класів ЗОШ №3 І.Мороз.

Батьки мали можливість переглянути відеоролики про застосування елементів Нової української школи в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти на сьогоднішньому етапі.

Ведуча І.Жук, яка стала справжнім координатором заходу, запропонувала проект резолюції розмістити в соціальних мережах, сайтах управління та закладів освіти для ознайомлення та можливості внесення змін всім бажаючим.

Отже, долучайтесь і не будьте байдужими до вирішення нагальних проблем наших дітей.  

 

varashosvita.rv.ua