Поспілкувалися з кінологами

12 квітня 2018 року в читальному залі Вараської міської публічної бібліотеки фахівцем із соціальної роботи Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена акція до Всесвітнього дня здоров’я, який міжнародне співтовариствовідзначає 7 квітня. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я, що з'явившись в 1948 році, об'єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

З нагоди свята вихованці підліткових клубів за місцем проживання Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді мали можливість поспілкуватися з кінологами військової частини 3045 Національної гвардії України. У ході акції діти переглянули відеоролик на тему: «Причини агресивної поведінки собак та як захистити себе від нападу цих тварин». Військовослужбовці ВЧ-3045 Віталій Талах та Віталй Гаврилюк прокоментували переглянуте відео, доповнили його розповідями про особливості поведінки собак, методи їх дресирування.

Учасники заходу розширили свої знання про правила правильного поводження з тваринами, навчилися ефективним методам запобігання нападу собак та першим діям при зіткненні з агресивною твариною.

Усі бажаючі мали можливість на практиці під наглядом кінологів примінити одержані знання та сфотографуватись на згадку.

Фахівець із соціальної роботи Н. Талах зазначила, що дітям завжди цікаві подібні заходи, адже бесіду з ними ведуть професіонали, які щодня працюють разом з чотирилапими друзями, можуть наочно все показати та дати вичерпну відповідь на питання, що стосуються поведінки собак та їхньої сфери діяльності. Все це, позитивно впливає на поведінку дітей, бо елементарні заходи безпеки, які лунають з вуст фахівців краще викарбовуються в дитячій пам’яті.

По закінченню діти одержали пам’ятки на тему: «Агресія собак: що потрібно пам’ятати і як захиститися» та подякували за дуже цікаву і корисну акцію, яка навчила їх, як саме себе убезпечити та як діяти у разі нападу чотирилапих.