Баскетбольні новини

12-13 травня в м.Рівне проходив чемпіонат Рівненської області з баскетболу серед чоловіків. В змаганнях брало участь вісім команд, які були розділені на дві підгрупи по чотири команди.

Баскетболісти міста здобули дві перемоги над суперниками із Здолбунова 72:46, Рівного-4 45:18 та поступилися команді Рівне-2 20:51. В грі за ІІІ місце наші спортсмени зустрічалися з командою Сарн. В памяті, ще був поєдинок фіналу відкритого чемпіонату Рівненської області де наші баскетболісти в боротьбі за ІІІ місце поступилися супернику на останніх секундах. З початку і до завершення поєдинку наші спортсмени володіли ініціативою і в підсумку здобули перемогу з рахунком 67:44, завоюваши бронзові нагороди. У фінальному поєдинку команда Рівне-1 перемогла команду Рівне-2 з рахунком 52:32.

13 травня в м.Рівне відбулися змагання з баскетболу в залік обласної спартакіади державних службовців (перший вид із дев’яти видів спартакіади). В змаганнях брало участь дев’ять команд, які були розділені на три підгрупи по три команди. На офіційному відкритті змагань був присутній Сергій Ліщук легенда Українського баскетболу, один з найкрутіших вітчизняних баскетболістів, який разом з іспанською «Валенсією» виграв два Єврокубки. Сергій Ліщук після завершення ігрової кар’єри цілком міг залишитися в Іспанії, втім, він повернувся до Рівного, де створив баскетбольний клуб БК «Рівне».

В групі до наших спортсменів потрапили команди Здолбунова та Острозького району. В результаті запеклого протистояння наша команда святкувала перемогу над суперником із Здолбунова, проте поступилася команді Острозького району. В грі за 4-6 місце держслужбовці Вараша здобули перемоги над командами Рівненського та Зарічнянського районів і в підсумку посіли четверте загальнокомандне місце.