Дію рішення виконавчого комітету про тарифи зупинено

Тзп міського голови Іриною Шумрою видано розпорядження міського голови від 10 травня 2018 року №127-р «Про зупинення рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 05.05.2018 р. №79 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються КП «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради з 01.06.2018 року».

Дане розпорядження було прийняте у зв’язку з відсутністю підтверджуючих матеріалів і документів до всіх статей витрат, які включаються в перелік послуг, що входять до складу тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, запропонованих КП «Житлокомунсервіс» Вараської міської ради, як того вимагає Постанова КМУ від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Дані обставини та факти викладені у зверненні депутата Вараської міської ради К.Конопелько та підтверджуються службовою запискою головного спеціаліста відділу економіки виконавчого комітету Вараської міської ради А.Дмитрук.

Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вищезазначене рішення виконавчого комітету Вараської міської ради буде винесено на розгляд чергової сесії Вараської міської ради.