Свято для дітей у Міжнародний День сім’ї

Навесні багато свят, причому, не тільки професійних, але й загальнолюдських – близьких всім і кожному. До таких свят відноситься Міжнародний День сім'ї, що відзначається 15 травня.

Ніхто не буде сперечатися з тим, що сім'я - основа будь-якого цивілізованого суспільства, адже дитині тут з народження прищеплюються необхідні для життя якості: здатність любити і поважати інших людей, піклуватися про них і зважати на їх потреби. Саме сім'я є основним хранителем загальнолюдських цінностей і культурних традицій свого народу, вона виступає сполучною ланкою між поколіннями. Тут починається формування людини як громадянина своєї країни. 

Міжнародний день сім'ї був заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Організатори свята припускали таким чином звернути увагу громадськості різних країн на проблеми сімей, особливо тих, які постраждали в результаті військових дій, стали жертвами убогості або хвороб. 

Традиції святкування Дня сім'ї в різних країнах розрізняються, але єдині вони в одному: цей день – чудовий привід висловити своїм близьким почуття, які ми не проявляємо у суєті буднів. Це привід зібратися всією сім'єю і влаштувати собі свято, від усієї душі порадівши за те, що ми є один в одного.

15 травня до Міжнародного Дня сім’ї в центрі дозвілля Вараський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влаштував свято для дітей-переселенців, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей із числа вихованців підліткових клубів та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Програма свята, організованого працівниками ВМЦСССДМ, стала пізнавальним, цікавим і веселим дозвіллям для дітей. Ведучі заходу Аполлінарія Пашко та Богдан Петровець привітали всіх присутніх зі святом та зазначили, яку важливу роль в сім’ї відіграють батьки, бабусі та дідусі. В концертній програмі виступили вихованці вокального, літературно-драматичного та хореографічного гуртків підліткового клубу «Обрій». Прозвучали пісні у виконанні Аполлінарії Пашко, Ельнари Мурзалієвої, Катерини Крук та ансамблю «Криниченька», вірш декламував Богдан Петровець, Єва Колесник розповідала жартівливі історії, а запальні танці виконали дівчата із хореографічного гуртка «Флеш данс». Розважальну програму для дітей підготувала та провела педагог-організатор Наталія Радчук.

Наприкінці заходу всім дітям були роздані солодкі подарункові набори. Тож задоволена дітвора повернулась в свої сім’ї із привітаннями для всіх членів родини.


Вараський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді