Вітали дітей

У перший літній день в Україні відзначають Міжнародний День захисту дітей. Діти – майбутнє нашої держави. Наше основне завдання – виховати дітей розумними, порядними, добрими, впевненими в собі.

31 травня 2018 року на виконання рішення міської ради «Про затвердження комплексної програми підтримки сім»ї, дітей та молоді міста на 2018 рік», згідно плану роботи служби у справах дітей, проведено захід – вітання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах до Міжнародного Дня захисту дітей.

Заходом охоплено 70 діток, які перебувають на обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей.

Дітей вітали працівники служби у справах дітей та помічник народного депутата України Василя Яніцького Яна Горегляд. Усім діткам вручено подарунки, придбані за кошти місцевого бюджету, а випускниці 2018 року – грошова винагорода від народного депутата України В. Яніцького .

Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього.

Зичимо Вам любі хлопчики та дівчатка, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, міцного здоров’я, успіхів і удачі на життєвих дорогах, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

View the embedded image gallery online at:
http://varash.rv.gov.ua/novini/2688-vitali-ditej#sigProIda4fdd1a2d3