У Вараші створено нові комунальні заклади

01 червня 2018 року свою роботу продовжила 26 сесія Вараської міської ради 7 скликання. У залі зареєструвалось 20 депутатів, що дало можливість продовжити роботу сесії.

Перед розглядом проектів рішень, депутати звернулись із запитами та зверненнями щодо врегулювання дорожнього руху на світлофорі та встановлення знаку «Вараш» при в’їзді у місто, усунення вибоїни по вул. Енергетиків навпроти магазину «Вопак», приведення до естетичного вигляду міста та перенесення біотуалетів з центру міста ближче до стадіону, підготовки звіту про роботу управління містобудування, архітектури та капітального будівництва за 2017 рік та внесення змін до структури в частині додавання одиниці у відділ майна комунальної власності міста, яка буде відповідати за роботу з ОСББ міста та роботу з цільовими програмами ОСББ.

Всі запити та звернення депутатів були підтримані та обов’язково будуть вирішуватись відповідними відділами та службами.

У цей день депутати прийняли рішення про утворення юридичної особи – комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги», про що доповіла начальник відділу економіки Ірина Барабух. Вже найближчим часом, після проведення усіх необхідних процедур та реєстрації, буде оголошено конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Вараський центр первинної медичної допомоги».

Наступне питання стосувалось утворення нового комунального закладу Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області, про що усім присутнім доповіла начальник управління освіти Олена Корень. Оскільки питання неодноразово піднімалось на профільній депутатській комісії, депутати більшістю прийняли рішення про утворення такого закладу у нашому місті, що дасть змогу забезпечити права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Також, місцеві обранці внесли зміни до Програми співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ м. Вараш на 2016-2020 роки, змінивши відповідального виконавця Програми, що дасть можливість ОСББ використовувати кошти, закладені у Програмі.

Далі, у зв’язку із відсутністю кворуму, у роботі сесії було оголошено перерву. Продовження 26 сесії Вараської міської ради відбудеться вже цього тижня. Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті міської ради.

 

Перегляд сесії