З турботою про кожну дитину

1 червня наша країна відзначила Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різноманітні заходи з метою посилення уваги громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.

Не залишається осторонь і наше місто. В цей день на майдані Незалежності було організовано та проведено святкові заходи для дітей та їх батьків.

Від самого ранку малечу чекали розваги, конкурси, ігри, естафети. Дітвора взяла участь у традиційному щорічному конкурсі малюнок на асфальті, змагання з бігу на роликових ковзанах та конкурсно-розважальній програмі, по закінченню якої усі присутні були запрошені в Палац культури ім.Л.Українки ВП «Рівненська АЕС» на святковий концерт.

У центрі міста завдяки підтримці військової частини 3045 всі охочі мали змогу ознайомитися з виставкою сучасного українського озброєння та військової техніки, яка викликала цікавість та захоплення у дітей.

Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє. 

Переможці конкурсів та змагань нагороджені грамотами, кубками, солодощами та подарунками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.

Висловлюємо щиру подяку постійним спонсорам: Кузнецовський хлібозавод та Комп’ютерний Всесвіт, а також Палацу культури ім.Л.Українки ВП «Рівненська АЕС» за співпрацю.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали достойними людьми,гордістю нашого міста та нашої держави.

Бажаємо нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

                                                              Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту