«Зіркову хвилю» успішно підкорено

31 травня у нашому місті в приміщенні музичної школи проходив ІІ міський фестиваль - конкурс дитячої та молодіжної творчості «Зіркова хвиля».

Понад 50 вихованців підліткових клубів за місцем проживання також виявили бажання взяти участь у «Зірковій хвилі», і не дарма, тому що майже у кожній номінації діти здобули призові місця. У номінації «вокальне мистецтво» вихованці вокального гуртка підліткового клубу «Обрій» (керівник гуртка Сімашко Світлана Захарівна) здобули два ІІІ місця, а саме: Аполлінарія Пашко за виконання пісень «Черевички» та «Райдуга» та тріо «Криниченька» у складі Дарини Скрипчак, Ангеліни Набухотної та Ельнари Мурсалієвої за виконання пісень «Ой, не сваріться, моя мамо» і «Свято».

Старша група хореографічного гуртка «FleshDance» (керівник гуртка Вейна Іванна Іванівна) у номінації «сучасна хореографія» посіла почесне І місце за бездоганне виконання танців «Поклик» та «Індійська рок-партія». Молодша група хореографічного гуртка «FleshDance» за танці «Лісові феї» та «Вовчиці» отримала ІІ місце у своїй номінації.

Не залишилися без уваги вихованці, які відвідують гуртки декоративно-прикладних напрямків. У номінації «прикладне мистецтво» Микола Рацюк, вихованець підліткового клубу «Бригантина», за майстерно вишиті бісером картини «Нічна орхідея» та «Лондон» зайняв І місце. Також І місце у молодшій групі зайняла Маргарита Тихонова, яка презентувала картини, вишиті бісером, «Маки» та «Орхідеї», і ІІ місце виборов Максим Радчишин за роботи «Кінь» та «Париж» (керівник гуртка Тихонова Любов Петрівна). Вихованка підліткового клубу «Жар-птиця» Софія Колдун за дві картини з гофропаперу «Герб України» і «Свята церква» посіла ІІ місце (керівник гуртка Демидюк Галина Андріївна).

В номінації «оригінальне мистецтво» (художнє читання) вихованці літературно-драматичного гуртка підліткового клубу «Обрій» (керівник гуртка Тарасюк Тетяна Володимирівна) отримали чимало призових місць. У молодшій групі І місце посіла Аполлінарія Пашко, яка майстерно продекламувала вірш «Найкращі десять слів» та гумореску «Куца Фенька». ІІ місце дісталось Уляні Супрунець за вірші «Україночка», «Я візьму своє відерце». У старшій групі ІІ місце посіли одразу три учасники – Ангеліна Пашко, яка прочитала «Дві душі» та «Що таке щастя», Богдан Петровець за декламацію віршів «Розмова з дідусем», «Мати іде» та Анастасія Гіль за виконання віршів «Йшла до Бога Україна», «Доля». Ольга Некритюк посіла ІІІ місце за вірші «Є час, коли камінь – наріжна зброя», «Пісня про скрипку».

Першого червня у парку культури та відпочинку відбувся гала-концерт фестивалю, де всі переможці отримали дипломи і грошову винагороду від благодійного фонду Василя Яніцького «Наш край».

Приємно, що усіх учасників відзначили солодкими подарунками та подяками. Подяки за участь у фестивалі-конкурсі отримали гуртківці: Катерина Крук, Аріна Сушкова, Софія Мартиненко, Анна Радчишина, Тетяна Сушкова, Вероніка Квач, Анастасія Самойлова, Єва Колесник, Анастасія Тимець, Анна Некритюк, Анастасія Сергійчук. Ми пишаємось нашими вихованцями, адже знаємо, що для гідного виступу потрібно докласти чимало часу та зусиль і дітям, і їх наставникам, а також батькам. Кожна перемога для усіх безцінна, тому вітаємо гуртківців та їх керівників з перемогою.

Організаторам фестивалю дякуємо за надану дітям можливість проявити свої таланти. Впевнені, що такі заходи розвивають дитячий потенціал і надихають на подальшу ще більш активну працю і нові досягнення. Бажаємо всім впевненості, творчих успіхів та нових перемог!

        

Педагог-організатор підліткових клубів Наталія Радчук