Рій «Стріла» Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – переможець обласного етапу гри «Сокіл» («Джура»)

На Рівненщині відбувся  ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).   Захід проводився управлінням освіти і науки Рівненської ОДА за сприяння відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід».

Понад дві сотні школярів з усіх районів та ОТГ області зібралися поблизу села Олександрія Рівненського району, де проживали у польовому таборі . Офіційне відкриття гри та шикування відбулося на Рівненському військовому полігоні, де, згодом, виконували вправи зі стрільб, розбирали та збирали зброю, ознайомилися з військовою технікою, долали смугу перешкод розвідника під звуки учбових гранат та димової завіси.

Упродовж трьох днів діти щодня проходили шикування, вечірню перевірку, робили ранкову руханку та несли вартову службу. А вечорами організовували ватру та конкурс кашоварів.

У ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)   взяло участь 17 команд з усієї Рівненщини.
Наше місто представляла команда Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. І надзвичайно приємно, що в загальнокомандному заліку рій «Стріла» посів ІІ місце. Рій «Стріла» показав вагомі результати і в окремих конкурсах. Зокрема в конкурсі «Соціальна реклама» – І місце; історично-краєзнавча гра «Відун» – ІІ місце;
конкурс «Стрільба з пневматичної гвинтівки» (особистий залік наставників команд) – ІІ місце. А головне, що всі учасники гри отримали практичні навички та багато хороших емоцій.
Вітаємо наших переможців, учнів Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та наставників рою Міцюка Віктора Васильовича і Дейнеку Олену Миколаївну із прекрасним виступом та бажаємо подальших успіхів.

Склад рою «Стріла»:
- Кучинський Віталій Васильович, Ройовий, учень 10-В класу
- Артемчук Володимир Романович, учень 10-Б класу
- Васін Максим Сергійович учень 10-Б класу
- Дейнека Григорій Юрійович учень 10-Б класу
- Дейнеко Владислав Миколайович учень 10-Б класу
- Левченко Андрій Сергійович учень 10-Б класу
- Мороз Богдан Вікторович учень 10-Б класу
- Середа Олег Олегович учень 10-Б класу
- Сопронюк Анатолій Володимирович учень 10-Б класу
- Теребейчик Катерина Іванівна учениця 10-Б класу
-  Шатковська Діана Олегівна, учениця 10-Б класу
Наставники рою: Міцюк Віктор Васильович та Дейнека Олена Миколаївна

Щиро вдячні адміністрації Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за організаційну підготовку та батькам за виховання Ваших дітей.