Усмішка дарує радість!

День захисту дітей, 1 червня, вже традиційно став у КЗ «Центр реабілітації» днем святкового настрою, щасливих усміхнених дітей, бадьорих учасників свята – свята радості та надії!

Працівники доклали чимало зусиль, щоб діти та молодь отримали заряд позитиву, відчули емоційний комфорт від участі у святі. Адже сама назва спонукала всіх присутніх дарувати усмішки один одному. Казкові герої – Літо, Бджілка, Бедрик – розважали присутніх, залучали до нестандартних конкурсів, естафет та розваг. Запам’ятався і пікнік на природі: смажені ковбаски смакували по особливому, адже підсмажили їх на мангалі.

Хочеться відмітити злагоджену роботу всього колективу Центру, завдяки яким свято вдалося: керівника музичного Н.Басарабу, вихователя Є.Рубчинську, педагогічних працівників, кухарів, обслуговуючий персонал та батьків.

Та ще одним із прекрасних сюрпризів стала подарована приватним підприємцем Батановою Зоєю Андріївною - ігрова платформа «Шалені пташки». Молодь випробувала гру та допомагала у її встановлені.

Кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися й навчатися та посиленої уваги потребують особливі діти – діти з інвалідністю. Мешканці нашого міста не залишають поза увагою отримувачів послуг Центру. Ось і в цей день від вкладників і працівників Вараського відділення ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (керуюча справами Шевчук О.В.) надійшла грошова допомога, яка буде направлена на закупівлю інвентаря для нового виду реабілітаційних послуг – кінезіотейпування, які запроваджені в Центрі.

Тож щиро дякуємо Всім, хто долучається до добрих справ і дарує дітям радість життя!

Методист Н.Омелюк